Alan adı danışmanlığı almak neden önemlidir? Çünkü domain yani alan adı bir firma için sanal dünyada oldukça önemli bir konuma sahip olup adeta sanal kimliğidir. Alan adınız bulunabilirlik açısından oldukça önemlidir. Aynı şekilde alan adınızın sektörünüzü yansıtması ve alanında farklı bir konumda olması size ayrıca artı avantaj sağlayacaktır.

Alan Adı Danışmanlığı Konusunda Neler Sunuyorum?

Sizin için bir web siteyi sıfırdan kurmak için gerekli hizmetleri veriyorum. Domain yani alan adı seçimi konusuna geldiğimizde ise size yardımcı olabileceğimiz konular aşağıdaki gibidir.

  • İşiniz veya projeniz için uygun alan adlarının belirleme,
  • Belirlediğimiz alan adlarının alınabilir olup olmadığının araştırılması,
  • Eğer başkası tarafından alınmış ise duruma göre sizin için satın alma işlemi uygulaması,
  • Alınan alan adı için uygun DNS ayarlarının yapılması,
  • Sizin adınıza veya bizim adımıza uygun şekilde tescil edilmesi,
  • Gerekirse host yani barınma hizmetiniz için firma araştırması,

Yukarıdaki konularda gerekli ayarlamalar yapılır ve size rapor şeklinde sunulur. Bunun için öncelikle bizimle iletişime geçmenize gereklidir. Ön çalışma için sizden sektöre göre değişen bir ücret talep edilebilir.

hosting-domain-consultancy-www-aliarior-com

ALAN ADI KONUSUNDA KİRALAMA HİZMETİMİZ

Eğer işiniz veya projeniz açısından uygun düşündüğünüz alan adı bize ait olan alan adları içerisinde ise sizlere makul fiyatlarla kiralama hizmeti sunuyoruz.

Şuan itibari ile elimizde bulunan alan adlarını şu şekilde sıralayabiliriz :

  • www.isinburada.com

Bu alan adı özellikle insan kaynakları işi ile ilgilenen firmalar için önerilebilir. Kariyer net tarzında bir web sitesine sahip olmak bu alan adımız ile mümkündür.

Aynı zamanda Network Marketing gibi organizasyonel işlerle ilgili iseniz işinizi büyütmek için bu alan adımızı kiralayabilirsiniz. Şuan para kazanma ve ek iş konularında kişisel blog olarak kullanılmaktadır.

  • www.geziplanim.com

Bu alan adımız ile dilerseniz bilet satış sitesi kurabilirsiniz. Müşterileriniz için gezi paketleri sunabilir ve muhteşem kazançlar elde edebilirsiniz. Dilerseniz projeniz için ortaklık teklifinde de bulunabilirsiniz.

Aynı zamanda belgesel kanalı gibi bir kanal kurabilir, gezilen yerler hakkında bilgilendirme yapılabilir ve videolarla yayın yapabilirsiniz. Her şekilde oldukça kazançlı bir proje olacağını belirtmeliyim.

  • www.webterapi.net

Bu alan adı ise özellikle yurt dışında yaygın olarak kullanılan online terapi hizmetleri için kullanılabilir. Ayrıca kişiye özel bir web sitesi şeklinde bir psikolog web sitesi olarak kullanıma uygundur.

Detaylı bilgi ve fiyat teklifimiz için iletişim bölümünden bize ulaşmanız yeterlidir.

  • www.sinemacell.com

Sinema yorum sitesi veya bilgilendirme sitesi kuracaksanız tavsiye edebileceğimiz alan adımız www.sinemacell.com’dur. Bilet satış sitesi ve abonelik sitesi yapabilirsiniz.

Temel olarak yukarıdaki hizmetleri sunuyorum. Bunlara ek tüm tekliflerinize açık olduğumu söyleyebilirim. Tekliflerinizi iletişim bölümünde bulunan e-mail bilgileri detaylı şekilde yapmalısınız. Varsa pdf formatında proje detaylarını da ekleyin. En fazla yirmi dört saat için dönüş yapmaktayım.