Kalıcı Hit Arttırma – Trafik Arttırma Yöntemleri

Etkili ziyaretçi kitlesi için sadece seo uyumlu makale yazmak yeterli olmaz. Bunun dışında sitenizi veya bloğunuzun tanıtımını yapmanız gereklidir. Bunun için bir çok yöntem bulabilirsiniz. Bunlar ücretli veya ücretsiz yöntemler olabilir. Bu yazım sayesinde Google’da hit arttırma – trafik arttırma gibi aramalar yapmanıza gerek yok. Kullanılabilecek ve benimde kullandığım 135 tane tanıtım ve hit arttırma – trafik arttırma yöntemlerini sizinle paylaşıyorum.

Hepsini madde madde ve kısa olacak şekilde yazıyorum. Eğer açıklamalı yazarsam baya uzun olacak ve okunması zor olacak. Bu nedenle kısa olacak şekilde yazıyorum Buna rağmen aklınıza takılan olursa yorum kısmından sorabilir veya bana ulaşabilirsiniz. Şimdi madde madde bakalım hit arttırma – trafik arttırma yöntemleri nelermiş.

Hit Arttırma - Trafik Arttırma İçin 135 Yol
Hit Arttırma – Trafik Arttırma İçin 135 Yol

Site ve Bloğunuzu Tanıtmak İçin 135 Yol

Hit arttırmanın 135 yolu başlıklı listemi görmek için tek yapmanız gereken aşağıdaki aksiyonlardan birini yerine getirmenizdir. Sonrasında liste otomatik şekilde açılacaktır.


Hit Arttırma – Trafik Arttırma İçin Sonuç

Bloğunuzun tanıtımı için biraz efor sarf etmeniz gerekli. Emekharcamadan kalıcılığı yakalamak oldukça zordur. Ancak görüldüğü gibi bir tanıtım veya hit arttırma – trafik arttırma yolları sır değil. Bu yöntemler işe yarar ve zaman gerektirir. Hemen sonuç beklenmeyin. Kendinizi kasmayın ve bu işler içinde günde yarım saat ayırarak yapın. İsteğinize göre süreyi bir saate çıkarabilirsiniz. Accak tüm işlemi bir anda yapmayın. Emin adımlarla yavaş yavaş ilerleyin ki kalıcı olun.

Bugün sitenizi veya bloğunuzu kimse bilmeyebilir. Siz emin adımlarla ve doğru, yararlı içeriklerle devam edin. Bunun yanında yukarıda maddeler halinde verdiklerimi uygulayın. Yukarıda sıraladığım hit arttırma – trafik arttırma yöntemleri ile sizde gözle görülür sonuç aldığınızı bilin.

4 Comments

Sende Yorum Yap!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.