Kalem Video Davetiye
Kalem Video Davetiye

Özel günlerinize sevdiklerinizi video davetiye ile haber vermeye ne derseniz ?

Sizin için ister doğum günü isterseniz düğün gününüz için video davetiyeler sunuyorum. Kalem video sayesinde paranız ve zamanınız size kalır. Hem de eğlenceli ve unutulmaz bir şekilde sevdiklerinizi etkinliğinize çağırmış olursunuz.

Kalem video davetiye, kısa ve etkili olmasıyla beraber uzakları yakın eder. Mesela yurt dışında yaşayan halanızı düğününüze davet edeceksiniz ancak davetiye zamanında yetişebilir mi yoksa sade bir telefonmu etmelisiniz derken çözüm kalem video davetiye…

Tüm sosyal medya platformlarına uyumlu olması ile kullanımı kolay ve etkin çözünürlükte videonuz üretilmektedir. Kalem video davetiyenizi dilerseniz sizin için özel olan kişilere e-mail yoluyla göndererek onlara özel olduklarını hisssettirebilirsiniz.

Video Davetiye Örneği

Kalem Video Davetiye Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Soru – Videoda senin ismin yada markan bulunacak mı?

Cevap – Hayır. Videonuzun içeriğinde sadece size ait olan bilgiler ve dilediğiniz fon müziği olacaktır. Bunun dışında benim herhangi bir imzam yada logom olmayacaktır.

Soru – Nasıl sipariş verebilirim?

Cevap – Hemen iletişim sayfasına gidip sipariş verebilirsin. Sipariş için öncelikle içerik bilgilerini eksiksiz şekilde bana iletmen gerekli. Ayrıca proje süresince iletişim de olmamız önemli. Bu nedenle güncel bir e-mail kullandığından emin ol.

Soru – Ödemeyi ne zaman ve nasıl yapacağım?

Cevap – Ödeme için ben bütün projelerimde Sabancı Holding Bünyesindeki GoShopier ödeme aracını ve hesaba EFT yöntemlerini kullanmaktayım. Öncelikle videonu hazırlayıp şifreli şekilde sana sunacağım. Senin onayın olursa aşağıdaki ödeme butonunu kullanarak veya IBAN talebinde bulunarak proje ücretini ödeyebilirsin. Yani önce iş sonra ücret şeklinde çalışıyorum. Tabi ki bu çalışma şeklim sadece kalem video davetiye içindir.

Soru – Kalem video davetiyemi kaç günde teslim edeceksiniz?

Cevap – Hazırladığım şablon videoları aynı gün teslim ediyorum. Ancak sen özel tasarım aynı formatta video talep edersen en fazla üç gün içinde teslim ederim. Ancak bu şekilde fiyat projeye göre değişecektir.

Soru – Örnek kalem video davetiyeleri görebilir miyim?

Cevap – Elbette görebilirsin. YouTube üzerinde şuan gösterime açık. Doğum günü kalem video örneği için buradan, düğününüze özel kalem video davetiye örneğine buradan ulaşabilirsin.

Soru – Peki bu hizmetin fiyatı ne kadar?

Cevap – Bu hizmetimin fiyatı hazırlamış olduğum şablon için 150 TL’dir. Özel tasarım talepleriniz için ayrıca fiyat belirlerim. Ödeme ve kurallar aynen yukarıdaki gibi olur. Özel tasarıları yoğunluk nedeni ile sürekli yapamıyorum. Fiyat sadece yukarıdaki şablon için geçerlidir.

Soru – Hangi ülkelere hizmet veriyorsunuz?

Cevap – Herhangi bir ülke sınırlaması yapmıyorum. Ancak genel olarak Türkiye ve Azerbaycan başta olmak üzere çeşitli ülkelere kalem video davetiye hizmetini sunuyorum.

Soru – Başka formatta reklam amaçlı kalem video hazırlarmısınız?

Cevap – Elbette. Hazırladığım diğer örnekleri YouTube.com/isinburada kanalımdan inceleyebilirsin.

Sipariş için aliarior.com/iletisim sayfasından bana ulaşabilirsiniz.

Ödeme için Sabancı Bünyesindeki GoShopier Ödeme Aracı Kullanmaktayım.