Affiliate Marketing - Satış Ortaklığı Sistemi
Affiliate Marketing – Satış Ortaklığı Sistemi

Affiliate Marketing yani satış ortaklığı kavramı yurt dışında yaşayanlar daha iyi bilmekteler. Yaklaşık 20-25 yıl önce bu sistemi kullanmaya başladılar. Sistemin en iyi özelliği ise zaman ve mekan kavramı olmadan para kazanmanızın mümkün olmasıydı. Bununla beraber bir ürün veya hizmet sahibi olmanız, müşteriler ile iletişim kurmanız veya firma olmanız gerekmiyor. İşte tüm bu kolaylıkları nedeni ile günümüzde bir sektör haline gelmiş durumdadır. Hala ülkemizde gelişme aşamasında olduğunu bilin. Bu nedenle ilk sistem kurucuların daima en çok kazandığını düşünürsek sizde mevcut işinizin yanında bu sektöre adım atarak pasif şekilde gelir elde etmeye başlayabilirsiniz. Affiilli Online Kazançlar Eğitimi uzun süredir onlineparakazanma.net adresinde hizmet vermektedir. Dilerseniz sitesinde de detaylı bilgi alabilir ve kanıtları inceleyebilirsiniz.

Satış Ortaklığı İle Para Kazanmak
Satış Ortaklığı İle Para Kazanmak

Affiliate Marketing, Freelancer Çalışmak İsteyenler İçin Muhteşem Bir Fırsattır!

Özellikle öğrenciler, ev hanımları ve hatta kendi işlerini yapanların bile tercih ettiği bir sistem olmasının nedeni özgürlüğe sahip olmasından kaynaklıdır. Çalışma zamanı ve süresinin yanında dilediğiniz yerde yani dünyanın herhangi bir yerinde çalışmanız mümkün. Tabi ki bu şekilde bir iş sahibi olmak istemeyen yoktur sanırım.

Affiliate Marketing işine girmeye karar verdiyseniz elbette hemen binlerce lira kazanmayı beklememelisiniz. Bir çok hata yapacaksınız. Nereden biliyorum çünkü ben yaptım. Yaptığım hatalar ile tecrübeler kazandım. Sonuçta ise bu tecrübelerim sayesinde öğrendikleri bir eğitim seti haline getirdim ki dileyenler benim yaptığım hataları yapmasınlar.

Satış Ortaklığı Konusunda Ben Hangi Hataları Yaptım

 • Öncelikle bilinçsiz şekilde yerli ve yabancı kaynak taraması yaptım. İçeriğinde satış ortaklığı geçen her makaleye göz attım. Sonuçta ise aslında bunların bir çoğunun amacının satış ortaklığını olduğunu öğrendim. Yani makale gibi görünüyor oysa bilgi çöplüğünden fazlası değillerdi…
 • İlk satışım için çok sabırsız oldum ve bilinçsiz reklam vermemden dolayı kazanmak yerine para kaybettim.
 • Sadece link paylaşmanın affiliate marketing olduğunu düşünüyordum. Oysa işin içinde bilmem gereken site kurmak ve SEO denilen kavramlarda varmış. Ben bunları sonradan öğrendim.
 • İlk zamanlar bu işi herkesten habersiz yapıyordum. Daha sonra paylaştığımda çevremdeki insanlarında ilgisini çekti. Bu ise bana kazan sağladı. Gecikmişte olsa çevreme affiliate marketing hakkında bilgi ticareti yapabildim. Aslında bunu en başında yapmalıymışım.
 • Sürekli kazanç sistemimi kuracağım diye bütün boş zamanımı bilgisayarımla geçirdim. Oysa sistemli bir şekilde kalıcı olarak kısa sürede bu sistemi kurabilirdim. Bu hatamı ise sonradan tecrübe edindim.

Bunların hepsi ve daha sayamadığım bir çok olumsuzluk benim affiliate marketing konusunda tecrübeler kazanmamı sağladı. Sonuçta ise sizlere bu hataları yapmamanızı sağlayacak olan Affilli Online Kazanç Eğitim Rehberi‘ni sunma gereği duydum. Yaklaşık on yıla yakın bu sistemden kazanç sağlıyorum. Hatta ülkemizde ilk kurulan satış ortaklığı havuzlarından olan Xticaret (kapandı) sitesinin ilk abonelerinden biriyim. Ondan öncesinde ise Clickbank üzerinden çalışıyordum. Bu sitenin hacklendiği ve eserlerimin çalındığı günü hala unutamam. Tabi ki bu durumdan bir çok kişinin haberi yoktur. İşte bu hatalarımdan sizlere tecrübelerimi içeren bu rehberi sunmam gerektiği sonucuna vardım.

Satış Ortaklığına Giriş
Satış Ortaklığına Giriş

Profesyonel Affiliate Marketing Uzmanı Olmak İçin Ne Yapmalısınız?

Öncelikle kendinize bir hedef koymanız ve seçim yapmanız gereklidir. Satış ortaklığının sınırı yoktur. Yabancı diliniz yoksa önceliğiniz ülkemiz ve diğer kardeş ülkeler olabilir. Bunun için profesyonel satış ortaklığı havuzlarına üye olmanız gerekli. Peki bu havuzlar hangisi diye sorabilirsiniz.

Benim çalıştığım satış ortaklık havuzları Odaklı Pazar, ClickMerkez, Gelir Ortakları ve Reklam Action şirketleridir. Bununla beraber yabancı affiliate firmaları da bulunmaktadır. Çalıştığım bazı yabancı firmalar ise Clickbank, ShareSale, ClickBetter ve PayPerPost olduğunu söyleyebilirim. Sizde bu firmalardan birine veya hepsine üye olarak satış ortaklık linklerinizi alabilirsiniz. Her birinin kendine göre kazanç yüzdeleri vardır. Aklıma gelmişken satış ortaklığında size verilen satış yüzleri %25 ve %75 oranlarında değişmektedir. Bu ise oldukça yüksek kazanç elde etme anlamına gelmektedir.

⇒Dilerseniz hemen aşağıdaki butonlardan bu sistemlere üye olabilirsiniz.⇐

Bu satış ortaklığı havuzlarından birine veya hepsine üye olduğunuz zaman iş bitmiyor. Bundan sonraki aşama ise size kalıyor. Benim hazırlamış olduğum eğitim seti olan Affilli Online Kazanç Eğitim Rehberi ise bu aşamadan sonra devreye girmektedir.

Affilli Online Kazanç Rehberi İçeriği Nedir?

Hazırladığım sette sıfırdan başlayanlarda dahil herkes için kullanılabilecek bilgiler içermektedir. Şimdi maddeler halinde bu sette neleri öğrenebilirsiniz bakalım.

 • Öncelikle ücretli veya ücretsiz kendinize ait site veya blog kurmayı öğreneceksiniz. Siteniz veya bloğunuz isteğinize göre blogger veya WordPress tabanlı olacaktır. Buradaki WordPress ifadesi ücretsiz sunulan wordpress.com hizmetini ifade etmemektedir. Yazılım olan WordPress.org sitesinde sunulan sistemden söz etmekteyim.
 • Bu eğitim setinde fazla veya gereksiz bilgi değil kendi tecrübelerimden elde ettiklerimden hazırladığını unutmayın. Bu size hata yapma oranınızın ne kadar az olacağını hatırlatmam için önemlidir.
 • Eğitim rehberinde sunduğum bilgileri sürekli kendinize uygun şekilde geliştirip kullanmanız mümkündür.
 • Nasıl 100 Dolar’lık Google Ads hediye kuponu alacağınızı öğreneceksiniz. Hatta Türkiye’den de 100 TL bonus alma yöntemi de bu eğitimde.
 • Premium Canva hesabı kullanım bonusu,
 • Satış ortaklığı dışında yaptığım ve kazandığım yöntemleri de sizinle paylaşacağım.
 • Premium videolara erişim imkanı ile kazancınızı katlama yöntemleri,
 • Daha fazla bilgi ve kazanç kanıtları için www.OnlineParaKazanma.net adresini ziyaret edebilirsiniz.
Affilli Online Kazanç Eğitim Rehberi

SADECE 299 TL

Affilli Online Kazanç Eğitim Rehberi Satın Alma

Dilerseniz bu eğitimin alternatiflerine ve ekonomik modellerini shopier.com/aliarior adresinden ulaşabilirsiniz.

En Çok Sorulan Sorular ve Cevapları

S-1) Kazandığım paraları nasıl alacağım?

C-1) Kazandığınız para çalıştığınız sisteme göre farklı zamanlarda size verilmektedir. Bunun için yerli sistemler havale yöntemi kullanmaktalar. Kazancınızdan vergi kesintisi olur. Böylece hem vatandaşlık görevini yerine getirmiş hemde yasal bir kazanç sağlamış olursunuz.

Bununla beraber yabancı sistemler ise Paypal gibi para gönderim araçları, isminize çek ve banka hesabına döviz olarak havale şeklinde ödeme yapmaktadır. Yurt dışı ödemelerinizi havale ile almak için adınıza döviz hesabı açmanız gerektiğini unutmayınız.

S-2) Bu çalışma yönteminde yaşın önemi var mı?

c-2) Yaşın tek bir yer dışında hiç bir önemi yoktur. Önemli olduğu nokta ise paranızı almanız için bir hesap sahibi olmalısınız. Bunun içinde 18 yaş sınırı bulunmakta. Ancak dilerseniz anne veya babanız adına satış ortaklık sistemlerine üye olur, paranızı onların adına talep edebilirsiniz.

s-3) Bu sistemi kurmam için sermayem ne kadar olmalı?

c-3) Sistemi kurmak için sermayeye ihtiyacınız yok. Dilerseniz bir satış ortaklığı sistemine üye olur ve kendi kafanıza göre bir yol izleyebilirsiniz. Ancak bu durumda hata yapma olasılığınız yüksek olacaktır. Eğitim setimi almak içinse vereceğiniz ücret sermaye olarak düşünülmez. Çünkü neredeyse bir paket sigara fiyatı kadar. Ayrıca yanında gelen reklam kuponları ile zaten fazlasıyla verdiğiniz parayı çıkarmış oluyorsunuz.

S-4) Ne tanıtıp satacağım?

C-4) Satış ortaklığı havuzlarında bir çok ürün bulabilirsiniz. Ancak hangi ürün satacağınızı ise analiz etmeniz gerekli. Bu konu hakkında ise gerekli bilgileri Affilli Online Kazançlar Eğitim Seti’nde bulacaksınız.

S-5) Eğitim seti için ödeme yapsam ne zaman gelir?

C-5) Affilli Online Kazanç Eğitim Seri’si dijital bir üründür yani evinize kargo gönderimi yoktur. Ödemeniz sonrasında gecenin 3’ü bile olsa anında eğitim setine ulaşırsınız.

S-6) Yabancı dil bilmiyorum bu işi yapabilir miyim?

C-6) Evet yukarıda verdiğim bilgilerde de belirttiğim gibi yerli satış ortaklığı sistemlerinden satış yaparak yüksek oranlarda kazanmanız mümkün.

S-7) Bu bilgileri neden satıyorsunuz?

C-7) Öncelikle bu bilgileri kazanmak için bir çok kayıp yaşadım. Elbette sonuç kaçınılmaz başarı oldu. Bu eğitimleri sunma nedenim ise oldukça basit. Sektöre katkı sağlamak ve bu işi gerçekten yapmak isteyenlere yardımcı olmak. Bununla beraber gelecek projelerim için ilgili bir kitle oluşturmak amacı bu bilgileri sunuyorum. Bununla beraber verdiğim kayıplarımı ve harcadığım emekleri bir nebze azaltmak için ücretli şekilde sunmak zorundayım.

İçiniz Rahat Olsun: Bu hizmetim için ödeme ve vergisel alt yapısı olarak Odaklı Pazar ödeme sistemini kullanmaktayım.

Not: Ödeme sonrasında gece saat 3 bile olsa Affilli Online Kazançlar Eğitim Seti’ne hemen sahip olursunuz.

Ödeme işlemi aşamasında sorun yaşarsanız “0 (850) 441 18 13” numaralı telefondan Odaklı Pazar firmasını arayabilir ve ödeme için destek alabilirsiniz. Ayrıca mesai saati dışında da “info(at)odaklipazar.com” adresine mail atarak yardım talebinde bulunabilirsiniz.

Kullanıcı Politikaları için : https://goo.gl/adRLBT veya https://onlineparakazanma.net adresini ziyaret ediniz.