Kuponlar
Kuponlar

Kuponlar sayfamda sizler için çeşitli firmalardan indirim kuponlarını yayınlayacağım. Öncelikle en çok tercih edilen hizmetleri ve eğitimlerime shopier.com/aliarior adresinden ulaşabileceğinizi belirtelim. Diğer yararlı bilgileri alt başlıklarda bulabilirsiniz.

Alastyr İndirim Kodları

Firmanın sunduğu kampanya türleri aşağıdaki gibidir. Firmaya buradan ulaşabilirsiniz. Bu firma için indirim kodunuz = aliarior

  • Kupon kodu ile tüm hosting paketlerinde %10 indirim imkanı verilmekte.

HostGator Firması İndirim Kodları

HostGator‘un sunduğu özel indirim avantajları aşağıdaki gibi olup her ikisi için indirim kodunu = aliarior

  • HostGator.com’da belirli alanlarda % 60’a varan oranda + 4.99 dolarlık indirim!
  • HostGator ile Tüm Yeni Paket Paketlerini İndirin% 25 İndirin!

Payoneer Ödeme Sistemi

Dünya çapında verdiğiniz hizmet veya ürün ödemelerinizi kredi kartıyla ve tüm dünyadaki hesaplardan havale ile kabul etmenizi sağlayan ödeme aracıdır. Türkiye için de sorunsuz şekilde kullanılmaktadır.

Hemen Hesabınızı Oluşturmak İçin >>> TIKLAYIN

Semrush İçin Kuponlar Aarayanlara

SEO konusunda rakip analizi önemlidir. Doğru analiz sonucu ile rakiplerinizin stratejilerini çökerterek ilk sırayı siz alabilirsiniz. Bunun için size en doğru sonuçları verecek olan analiz aracını yani Semrush’u öneriyorum.

Önerimi İncelemek İçin Hemen >>> TIKLAYIN

Kuponlar Kralı Themeforest

SEO uyumlu ve indirimli şekilde dünyaca ünlü yazılım havuzundan temanızı alabilirsiniz. Üstelik sadece tema değil siteniz için gerekli olacak tüm profesyonel eklentilere bu havuzdan sahip olmanız mümkün.

Hemen İndirim Şekilde Sahip Olmak için >>> TIKLAYIN

Eğitim İçin Kuponlar Arayanlara

Udemy üzerinden sertifikalı WordPress eğitimi almak isteyenler için muhteşem bir fırsatı sizlerle paylaşıyorum. Normal fiyatı 199.99 TL olan eğitimi paylaşacağım link sayesinde sadece aliarior.com’a özel %75 indirimle sahip olabileceksiniz.

Hemen Sertifikalı Udemy Eğitimine Katılmak İçin >>> TIKLAYIN

Hostinger İndirim Fırsatları

Dünya üzerinden hizmet noktası bakımından oldukça önemli hacme sahip olan Hostinger zaman zaman %90 varan indirim kampanyaları yapmaktadır. Bu kampanyaları değerlendirerek ekonomik şekilde hizmet alabilirsiniz.

Hostinger Fırsatlarını Değerlendirmek için >>> TIKLAYIN

Depositphotos İle Lisanslı Görsellere Sahip Olun

Projeleriniz veya bloğunuz için lisanslı görseller buradan sahip olabilirsiniz. Zaman zaman muhteşem kampanyalar yaparak size müşterilerinize oldukça ekonomik hizmetler sunuyor. Bu zamanlarda görselleri alıp depolamanızı öneririm.

Hemen Depositphotos Fırsatlarını Yakalamak İçin >>> TIKLAYIN

123rf Lisanslı Görsel Deposu

123rf, lisanslı görselleri ile blogger ve dijital pazarlama dünyasının en bilinen sitelerinden biridir. AliaRior.com olarak vereceğim link ile hesap oluşturmanız durumunda %20 indirim sağlanacaktır. İndirim oranı hem aboneliklerde hem de görsel alımlarında geçerlidir.

% 20’lik bu indirimden faydalanmak için hemen buradan hesabınızı oluşturabilirsiniz.

Sucuri Güvenlik Sistemi

Profesyonel WordPress siteleri için en iyi güvenlik sistemi olarak sizlere Sucuri sistemini öneriyorum. Sucuri özellikle WordPress konusundan uzman olduğu için sizlere de sadece kullandığım bu sistemi öneriyorum.

Temel olarak güvenlik duvarı ve virüs temizleme hizmetleri sunan Sucuri fırsatlarından yararlanmak için >>> TIKLAYIN

Farklı ihtiyaçlar ve öneriler için Instagram, Facebook, Twitter veya aliarior.com/iletisim sayfalarımdan bana ulaşabilirsiniz.