Reklam Hizmetlerim
Reklam Hizmetlerim

Reklam hizmetleri kapsamında gelen taleplerin fazlalığı nedeni ile bu fırsatı sunmak istedik. AliaRior.com ticari bir amacı olmayan ve iş birliklerini bağış olarak yapan bir sitedir. Bu kapsamda birçok SEO ajansı ve kişilerle iş birliği yapıldı. Genel olarak içerik reklamcılığı ve banner reklamcılığı şeklinde çalışmalar yapabiliriz. Ayrıca isteğe göre özel içerikler hazırlma imkanımızda mevcuttur.

Alia Rior Google News sisteminde yayınlarını paylaşan bir sitedir. Bu nedenle yapılan paylaşımların anlık olarak Google News platformuna aktarıldığını söyleyebiliriz. Sadece Google News değil Milliyet Blog, Yandex Zen, Fipboard, Medium vb. birçok platform üzerinde de içerikler yayınlanmaktadır.

Tanıtım çalışmalarımızla ilgili tüm detayları ve fiyatlandırma tablosunu içeren bir teklif almak için bize info(at) aliarior.com adresinden yazabilirsiniz. 24 saat içinde dönüş sağlanmaktadır.

Bu kapsamda teklif talebi sadece e-mail üzerinden verilmektedir. Telefon veya diğer iletişim kanallarından fiyat sormayınız.

Reklam İş Birliği Çalışması Neden Önemli?

AliaRior.com bloğu belirli bir kitleye hitap etmektedir. Bununla beraber ticari bir amacı olmadığı için reklam karmaşasından çok ziyaretçisine bilgi aktarmayı hedeflemektedir. Bunun sonucunda ise ziyaretçi sadece arama motorları veya otoriter doğal referanslar üzerinden içeriklere ulaşmaktadır. Bu durumun sonucu ise ürünlerinize veya hizmetlerinize özel kitleye ulaşma imkanınız olur.

Bununla beraber SEO açısından kaliteli backlink verileceği için arama motorları gözünde sitenizin önemi artacaktır. Eğer siz de aynı sektör üzerine hizmet veya ürün sunuyorsanız sitenize değer katmak ve ilgili kitlelere ulaşmak adına iş birliği fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

İş Birliği Çalışmaları Ücretli mi?

AliaRior.com sitesi bir ticari kuruluş değildir. Amacı sadece internet araçlarının kullanımı öğretmek ve sektörel kullanıcılara doğru bilgileri sunmaktır. Bu kapsamda zaman zaman gelen iş birliği teklifleri eğer kullanıcılarımıza katkı sağlayacaksa bağış kapsamında değerlendirilir. Böylece site masrafları ve gelişim sürecine katkı sağlanır. Bunun dışında yapılacak çalışmalar için ticari bir hizmetimiz yoktur. T.C. kanunlarına göre sadece kullanıcılarımıza değer katmayı hedefleyen iş birliği imkanları sunmaktayız.

Sosyal sorumluluk projeleri kapsamında iş birliği yapmak isterseniz ücretsiz olarak teklifinizi değerlendirebiliriz.

Yayınlanan içerikler Instagram, Twitter ve Facebook gibi sosyal medya araçları üzerinde ve bununla beraber birçok platform üzerinde paylaşılmaktadır.

Aklınıza takılan her soru için aliarior.com/iletisim bölümünden bana yazmanız yeterlidir.