Profesyonel olarak Dijital Strateji ve Pazarlama, SEO ve WordPress konularında hizmet veriyorum. Bunun yanında ek olarak ihtiyaç doğrultusunda aşağıdaki hizmetlerim de ilginizi çekecektir.

Anahtar Teslimi Blog Kurulumu

Sizin için anahtar teslimi wordpress tabanlı blog kurabilirim. Bu işin içerisinde neler var derseniz,

 • Host Kurulumu,
 • Domain Araştırması ve Lisanslaması,
 • Ücretli Profesyonel WordPress Teması Kurulumu,
 • Gerekli Eklentilerin Kurulması,
 • Sitenizde Gerekli Olan Yerlerin Türkçeleştirilmesi,
 • WordPress SSL Kurulumu
 • WordPress AMP’ye Geçiş

Şeklinde bir çok hizmeti içermektedir. Tüm bu hizmetlerime karşın kendiniz kurmak isterseniz “WordPress Blog Nasıl Açılır ?” konulu yazımı inceleyebilirsiniz.

SEO Analizi

Aldığım eğitimler ve tecrübelerim ışığında sizlere SEO konusunda yardımcı oluyorum. SEO Analiz hizmetimi sadece sitemdeki mevcut kategoriler ile alakalı olmak şartı ile yapmaktayım. Bu kategoriler dışındaki teklifleriniz için ayrıca bana ulaşabilirsiniz. Bu kapsamda yapacağım hizmetlerimi sıralamam gerekirse:

 • Seçtiğiniz Bir Yazınız İçin İçerik Analizi,
 • Site Geneli SEO Analizi,
 • Site Geneli Adsense Kullanımı Yerleştirme Önerileri,
 • Anahtar Kelime Seçim Yolları ve Analizi

Konularını kapsayan bir hizmet sunuyorum. Ortalama en geç bir hafta gibi bir süre içerisinde size pdf formatında rapor halinde sunuyorum. Burada önemli bir noktayı hatırlatayım. Size bu hizmetimde analiz hizmetini yapıyorum. Ortaya çıkan sitenizdeki sorun veya eksikliklerin giderilmesi sizin sorumluluğunuzda olduğunu belirtmek isterim.

Profesyonel Online Danışmanlık Hizmetlerim

Domain Danışmanlığı : Domain yani alan adı bir firma için sanal dünyada oldukça önemli bir konuma sahip olup adeta sanal kimliğidir diyebiliriz. Alan adınız bulunabilirlik açısından oldukça önemlidir. Aynı şekilde alan adınızın sektörünüzü yansıtması ve alanında farklı bir konumda olması size ayrıca artı avantaj sağlayacaktır.

SİZE HANGİ KONULARDA YARDIM EDİYORUM

Sizin için bir web siteyi sıfırdan kurmak için gerekli hizmetleri veriyorum. Domain yani alan adı seçimi konusuna geldiğimizde ise size yardımcı olabileceğimiz konular aşağıdaki gibidir.

 • İşiniz veya projeniz için uygun alan adlarının belirleme,
 • Belirlediğimiz alan adlarının alınabilir olup olmadığının araştırılması,
 • Eğer başkası tarafından alınmış ise duruma göre sizin için satın alma işlemi uygulaması,
 • Alınan alan adı için uygun DNS ayarlarının yapılması,
 • Sizin adınıza veya bizim adımıza uygun şekilde tescil edilmesi,
 • Gerekirse host yani barınma hizmetiniz için firma araştırması,

Yukarıdaki konularda gerekli ayarlamalar yapılır ve size rapor şeklinde sunulur. Bunun için öncelikle benimle iletişime geçmenize gereklidir. Ön çalışma için sizden sektöre göre değişen bir ücret talep edilebilir.

Online Reklam Yayınlama Hizmetleri : Google Adwords ve Facebook üzerinden ile odaklı şekilde, geri dönüşümü yüksek reklamlar hazırlamanıza, yayımlamanıza yardımcı oluyorum. Dilerseniz çalışanlarınıza bu konu üzerine eğitim veriyorum. Eğitimler online veya duruma göre yüz yüze olmaktadır.

Aynı şekilde sitenize SEO uyumlu içerikler girmeleri için personellerinize eğitimler verebilirim. Eğitim hizmetlerim için iletişime geçmeniz yeterlidir.

Dijital Strateji ve Pazarlama Danışmanlığı : Hali hazırda bulunan web siteniz için veya düşündüğünüz online pazarlama konularında sizlere danışmanlık yapıyorum. Sizin belirlediğiniz ve benim uygun olduğum saatte Skype veya WhatsApp üzerinden size yardımcı oluyorum. Detaylı bilgi ve randevu talebi için iletişime geçmeniz yeterlidir.

hosting-domain-consultancy-www-aliarior-comALAN ADI KİRALAMA HİZMETİM

Eğer işiniz veya projeniz açısından uygun düşündüğünüz alan adı bize ait olan alan adları içerisinde ise sizlere makul fiyatlarla kiralama hizmeti sunuyoruz.

Şuan itibari ile elimizde bulunan alan adlarını şu şekilde sıralayabiliriz :

 • www.isinburada.com

Bu alan adı özellikle insan kaynakları işi ile ilgilenen firmalar için önerilebilir. Kariyer net tarzında bir web sitesine sahip olmak bu alan adımız ile mümkündür.

Aynı zamanda Network Marketing gibi organizasyonel işlerle ilgili iseniz işinizi büyütmek için bu alan adımızı kiralayabilirsiniz.

 • www.geziplanim.com

Bu alan adımız ile dilerseniz bilet satış sitesi kurabilirsiniz. Müşterileriniz için gezi paketleri sunabilir ve muhteşem kazançlar elde edebilirsiniz.

Aynı zamanda belgesel kanalı gibi bir kanal kurabilir, gezilen yerler hakkında bilgilendirme yapılabilir ve videolarla yayın yapabilirsiniz. Her şekilde oldukça kazançlı bir proje olacağını belirtmeliyim.

 • www.webterapi.net

Bu alan adı ise özellikle yurt dışında yaygın olarak kullanılan online terapi hizmetleri için kullanılabilir. Ayrıca kişiye özel bir web sitesi şeklinde bir psikologun web sitesi olarak kullanıma uygundur.

Detaylı bilgi ve fiyat teklifimiz için iletişim bölümünden bize ulaşmanız yeterlidir.

Web İçerik Editörlüğü veya Gölge Yazarlık Nedir?

social_mediaİçerik Editörlüğü veya İçerik Yönetim hizmetleri, sizin veya firmanızın kurmuş olduğu web sitesinin içeriğinin güncelleştirmesi ve sürekliliğini kapsayan süreçlerin tümünü uygulama hizmetidir. Bu kapsamda sektörünüz veya web sitenizin hizmet verdiği konular üzerine profesyonel araştırmalar yapılır ve elde edilen bulgulara göre web sitenizin güncelliği sağlanır.

Temel Olarak Hizmetimiz Neleri Kapsamaktadır ?

Hizmetimiz tüm analizler ve araştırmalar dahilinde aşağıdaki konuları içermektedir.

 • * Web Siteniz veya Sosyal Hesaplarınız İçin Video Hazırlama ve Yayınlama Çalışmaları,
 • * Web Siteniz İçin Sosyal Medya Hesapları Açılması ve Yönetilmesi,
 • * Web Siteniz veya Sosyal Hesaplarınız İçin İmaj Çalışmaları,
 • * Web Siteniz veya Sosyal Hesaplarınız İçin Slide Çalışmaları,
 • * Web Siteniz veya Sosyal Hesaplarınız İçin Resimler,
 • * Web Siteniz veya Sosyal Hesaplarınız İçin Yazılar,

Tüm bunların yanında tüm içeriklerinizin kontrol edilmesi, onay sürecine sokulması ve onaylanması, yayına alınması veya silinmesi, sosyal medyalarda paylaşılması gibi tüm konuları içermektedir.

Siz ihtiyacınız olan hizmeti bizden talep ederek en ekonomik fiyata bu hizmetleri alabilirsiniz.

Genel Olarak Çalışma Şeklim

calisma-seklim-www-aliarior-com

Özel olarak sadece belirli bir hizmet istiyorsanız, (örneğin sadece YouTube Kanal Editörlüğü gibi) benimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Peki Bu Hizmetleri Almak Size veya Firmanıza Ne Kazandıracak?

Piyasada bir çok web sitesi kuran ve devamında da içerik desteği vereceğini söyleyen firma çoktur. Üstelik bunu çok düşük ücretlerle sağlarlar. Ancak gerçek olan ise onların asıl işinin web sitesi kurmak olduğudur. Bu neden size profesyonel hizmet sunamazlar veya istediğiniz değişikliklerle uğraşamazlar. Ancak benimle çalışmanız durumunda sadece iletişime geçmeniz ve düzenlemeyi istemeniz yeterli olacaktır.

Bir diğer avantajı ise siteniz veya blogunuz ile ilgilenmesi için ayrıca bir çalışana ihtiyacınız olmayacak. Bu şekilde ek masraflardan da kurtulmuş olacaksınız.

Siteniz veya sosyal mecralarınız sürekli güncel tutulmuş olacak ve rekabet gücünüz artacaktır.

Sosyal medyalara gereken profesyonel hizmeti almış olacaksınız.

En önemli biz sizin yerinize tüm bu uygulamaları yaparken, siz zamandan ve ek iş gücünden kar etmiş olacaksınız.

Şimdi sizde profesyonel hizmetlerimizden faydalanmak için iletişime geçiniz.

NOT: Hizmetlerim için ödeme yöntemi olarak Sabancı Holding‘e bağlı Inovent firmasının ortaklığının bulunduğu Shopier Ödeme Sistemi kullanmaktayım.