Profesyonel olarak Dijital Strateji ve Pazarlama, SEO ve WordPress konularında hizmet veriyorum. Bunun yanında ek olarak ihtiyaç doğrultusunda aşağıdaki hizmetlerim de ilginizi çekecektir.

Anahtar Teslimi Blog Kurulumu

Sizin için anahtar teslimi wordpress tabanlı blog kurabilirim. Bu işin içerisinde neler var derseniz,

 • Host Kurulumu,
 • Domain Araştırması ve Lisanslaması,
 • Ücretli Profesyonel WordPress Teması Kurulumu,
 • Gerekli Eklentilerin Kurulması,
 • Sitenizde Gerekli Olan Yerlerin Türkçeleştirilmesi,
 • WordPress SSL Kurulumu

Şeklinde birçok hizmeti içermektedir. Tüm bu hizmetlerime karşın kendiniz kurmak isterseniz “WordPress Blog Nasıl Açılır ?” konulu yazımı inceleyebilirsiniz.

Dilerseniz bloğunuzun konusuna karar vermenize yardımcı olmakla beraber, strateji belirleyebilir ve online işinizi birlikte kurabiliriz. Freelance olarak iş modellemesi yapmak isterseniz FidanDanismanlik.com üzerinden eğitim hakkında bilgi alabilirsiniz.

SEO Analizi

Aldığım eğitimler ve tecrübelerim ışığında sizlere SEO konusunda yardımcı oluyorum. SEO Analiz hizmetimi sadece sitemdeki mevcut kategoriler ile alakalı olmak şartı ile yapmaktayım. Bu kategoriler dışındaki teklifleriniz için ayrıca bana ulaşabilirsiniz. Bu kapsamda yapacağım hizmetlerimi sıralamam gerekirse:

 • Seçtiğiniz Bir Yazınız İçin İçerik Analizi,
 • Site Geneli SEO Analizi,
 • Site Geneli Adsense Kullanımı Yerleştirme Önerileri,
 • Anahtar Kelime Seçim Yolları ve Analizi

Konularını kapsayan bir hizmet sunuyorum. Ortalama en geç bir hafta gibi bir süre içerisinde size pdf formatında rapor halinde sunuyorum. Burada önemli bir noktayı hatırlatayım. Size bu hizmetimde analiz hizmetini yapıyorum. E-ticaret siteleri için analiz hizmeti vermiyorum. Ortaya çıkan sitenizdeki sorun veya eksikliklerin giderilmesi sizin sorumluluğunuzda olduğunu belirtmek isterim.

içerik Pazarlama Hizmetine Yönelik Makale Yazımı

Markanız veya kişisel siteler, bloglar için SEO uyumlu içerikler üretiyorum. Elbette piyasada bir çok içerik satıcısı bulabilirsiniz. Ancak bunların çoğu sektörel araştırmadan ve SEO kurallarından yoksundur. Bu bağlamda sizlere özel hazırladığım SEO uyumlu içerik hizmetlerimden yararlanabilirsiniz. Elbette özel proje ve talepleriniz için ayrıca iletişime geçerek fiyat teklifi alabilirsiniz. SEO uyumlu içerik üretimi konusunda detaylı bilgiyi “SEO Uyumlu içerik Hizmetim” sayfasında bulabilirsiniz.

İçerik Pazarlamasına Uygun Makale Yayımlama Hizmeti

Sizin için yazdığım içerikleri veya sizin tarafınızdan temin edilecek içerik pazarlamasına uygun içeriklerinizi çalışmakta olduğum web sitelerinde yayımlayabilirim.

 • Şuan için kadın yönelik ve mekan tanıtımları için kullanabileceğiniz TarifAlPisir.com sitesi,
 • Dijital pazarlama, WordPress hizmetleri vb. konular için aliarior.com ve FidanDanismanlik.com
 • Her türlü konuya uygun GundemBizim.com ve MedyaBey.com blogları,
 • Ayrıca para kazanma konusunda içerik ürettiğim isinburada.com sitesi,

üzerinden içeriklerinizi yayımlayabilirim.

Her iki sitede bilinen sosyal medya araçları dışında Hürriyet yazar kafe platin üyeliği, Milliyet sizden size, Papiroom (kapandı), plurk, fullsepp, flipboard, soup ve stumbleupon (Yeni adı Mix) gibi sitelerde içerik paylaşımında bulunmaktadır. Ayrıca yüksek oranda instagram takipçisine sahiptirler. Bu hizmetimden yararlanmak ve aklınıza takılanları sormak için iletişime geçebilirsiniz.

Firmanızın Harita Kaydı İşlemlerini Yapıyorum

Firmanızı Google veya Yandex haritalara ekliyorum. Bu hizmetim için güncelleme ücreti vb. ek ücret yoktur. Belirtilen miktar dışında hiç bir ücret ödemezsiniz. Detaylı bilgi için buradaki yazımı inceleyebilirsiniz.

Eğitim Hizmetlerim

Genel olarak online SKYPE üzerinden veya hazırladığım eğitim dökümanları ile eğitimlerimden yararlanabilrsiniz. Bununla beraber müsait olduğum zamanlarda da yüz yüze eğitimlerimden faydalanmanız mümkündür.

 • SEO Eğitimi : Sizlere doküman destekleri ile beraber Skype üzerinden canlı SEO eğitimi verebilirim.
 • WordPress Eğitimi : Video ve doküman destekleriye Skype üzerinden online olarak eğitim hizmetimden yararlanabilirsiniz.
 • Online İş Kurma Eğimi : Online iş kurma hayaliniz varsa bu konuda size profesyonel eğitim ve iş kurulum hizmeti veriyorum. Bununla beraber ilgi duyduğunu veya hala yapmakta olduğunuz Network Marketing işiniz varsa, dijital platforma taşımanız ve daha aktif olmanız için eğitimler veriyorum.
 • İçerik Pazarlama Eğimi : Bir blog yazarı veya firma temsilcisi iseniz içeriklerinizin SEO uyumlu olması önemlidir. Bu kapsamda sizlere içerik pazarlama ve hazırlama eğitimi veriyorum.

Profesyonel Online Danışmanlık Hizmetlerim

Genel olarak işinizi dijital platforma taşımanıza yardımcı oluyorum. Sizin için bir web siteyi sıfırdan kurmak için gerekli hizmetleri veriyorum. Domain yani alan adı seçimi konusuna geldiğimizde ise size yardımcı olabileceğimiz konular aşağıdaki gibidir.

 • İşiniz veya projeniz için uygun alan adlarının belirleme,
 • Belirlediğimiz alan adlarının alınabilir olup olmadığının araştırılması,
 • Eğer başkası tarafından alınmış ise duruma göre sizin için satın alma işlemi uygulaması,
 • Alınan alan adı için uygun DNS ayarlarının yapılması,
 • Sizin adınıza veya bizim adımıza uygun şekilde tescil edilmesi,
 • Gerekirse host yani barınma hizmetiniz için firma araştırması,

Yukarıdaki konularda gerekli ayarlamalar yapılır ve size rapor şeklinde sunulur. Bunun için öncelikle benimle iletişime geçmenize gereklidir. Ön çalışma için sizden sektöre göre değişen bir ücret talep edilebilir.

Online Reklam Yayınlama Hizmetleri : Google Adwords, Instagram ve Facebook üzerinden ile odaklı şekilde, geri dönüşümü yüksek reklamlar hazırlamanıza, yayımlamanıza yardımcı oluyorum. Dilerseniz çalışanlarınıza bu konu üzerine eğitim veriyorum. Eğitimler online veya duruma göre yüz yüze olmaktadır.

Dijital Strateji ve Pazarlama Danışmanlığı : Hali hazırda bulunan web siteniz için veya düşündüğünüz online pazarlama konularında sizlere danışmanlık yapıyorum. Sizin belirlediğiniz ve benim uygun olduğum saatte Skype veya WhatsApp üzerinden size yardımcı oluyorum. Dijital Pazarlama Danışmanlığı hizmeti detayları için aliarior.com/dijital-pazarlama-danismanligi adresine göz atabilirsiniz.

Web İçerik Editörlüğü veya Gölge Yazarlık Nedir?

İçerik Pazarlama ve Gölge Yazarlık
İçerik Pazarlama ve Gölge Yazarlık

İçerik Editörlüğü veya İçerik Yönetim hizmetleri, sizin veya firmanızın kurmuş olduğu web sitesinin içeriğinin güncelleştirmesi ve sürekliliğini kapsayan süreçlerin tümünü uygulama hizmetidir. Bu kapsamda sektörünüz veya web sitenizin hizmet verdiği konular üzerine profesyonel araştırmalar yapılır ve elde edilen bulgulara göre web sitenizin güncelliği sağlanır.

Temel Olarak Hizmetim Neleri Kapsamaktadır ?

Hizmetim tüm analizler ve araştırmalar dahilinde aşağıdaki konuları içermektedir.

 • Web Siteniz veya Sosyal Hesaplarınız İçin Video Hazırlama ve Yayınlama Çalışmaları,
 • Siteniz İçin Sosyal Medya Hesapları Açılması ve Yönetilmesi,
 • Web Siteniz veya Sosyal Hesaplarınız İçin İmaj Çalışmaları,
 • Siteniz veya Sosyal Hesaplarınız İçin Resimler,
 • Web Siteniz veya Sosyal Hesaplarınız İçin Yazılar,

Tüm bunların yanında tüm içeriklerinizin kontrol edilmesi, onay sürecine sokulması ve onaylanması, yayına alınması veya silinmesi, sosyal medyalarda paylaşılması gibi tüm konuları içermektedir.

Siz ihtiyacınız olan hizmeti bizden talep ederek en ekonomik fiyata bu hizmetleri alabilirsiniz.

Genel Olarak Çalışma Şeklim

Çalışma Yöntemim
Çalışma Yöntemim

Özel olarak sadece belirli bir hizmet istiyorsanız, benimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Peki Bu Hizmetleri Almak Size veya Firmanıza Ne Kazandıracak?

Piyasada bir çok web sitesi kuran ve devamında da içerik desteği vereceğini söyleyen firma çoktur. Üstelik bunu çok düşük ücretlerle sağlarlar. Ancak gerçek olan ise onların asıl işinin web sitesi kurmak olduğudur. Bu neden size profesyonel hizmet sunamazlar veya istediğiniz değişikliklerle uğraşamazlar. Ancak benimle çalışmanız durumunda sadece iletişime geçmeniz ve düzenlemeyi istemeniz yeterli olacaktır.

 • Bir diğer avantajı ise siteniz veya blogunuz ile ilgilenmesi için ayrıca bir çalışana ihtiyacınız olmayacak. Bu şekilde ek masraflardan da kurtulmuş olacaksınız.
 • Siteniz veya sosyal mecralarınız sürekli güncel tutulmuş olacak ve rekabet gücünüz artacaktır.
 • Sosyal medyalara gereken profesyonel hizmeti almış olacaksınız.
 • En önemli biz sizin yerinize tüm bu uygulamaları yaparken, siz zamandan ve ek iş gücünden kar etmiş olacaksınız.

Bu hizmetim için detaylı bilgiyi Web içerik Yönetimi Hizmeti isimli sayfamda bulabilirsiniz.

Şimdi sizde profesyonel hizmetlerimden faydalanmak için iletişime geçiniz.

NOT: Hizmetlerim için ödeme yöntemi olarak Sabancı Holding‘e bağlı Inovent firmasının ortaklığının bulunduğu Shopier Ödeme Sistemi kullanmaktayım.