İletişim Kanallarım
İletişim Kanallarım

Sağlıklı bir iletişim için aşağıdaki yolları kullanabilirsiniz ancak öncesinde kısa bir bilgilendirme yapmak isterim.

Bilmeniz Gerekenler

E-maillerinize genel olarak 10 dakika içerisinde dönüş yapmaktayım. Aksi durumda ise maksimum yirmi dört saat içerisinde geri dönüş yapıyorum.
Ödeme için Hesaba Havale veya Kredi Kartı kullanarak Shopier üzerinden ödeme yöntemlerinden birini kullanabilirsiniz. Ayrıca yurt dışı projeleri için de Payoneer kullanıyorum.

  • GSM numarası üzerinden sadece Whatsapp desteğim mevcut,
  • Arama yapmanız durumunda cevap versem bile yardımcı olamıyorum,
  • Beni ara tarzında telefon numaranızı göndermeyiniz,
  • Bana ulaşmak için ilk olarak e-mail gibi online kanallar tercih edin.

Özellikle bu konulara dikkat etmeniz daha iyi hizmet verebilmem için önemlidir.

E-Mail İletişim Bilgilerim

  • alia-rior (at) yandex.com
  • info (at) aliarior.com

Whasapp Destek Hattım

+90 542 545 0 075

NOT: Normal aramalara ve SMS’lere cevap verilmez. Numaranız spam ise telefon zaten otomatik olarak meşgule alacaktır. Seri arama yapmanız durumunda ise sistem numaranızı engelliler listesine alır. Sadece hafta sonu 11.00 ve 17.00 saatleri arasında yazdıklarınıza hemen cevap verebilirim. Bu saatler dışında yazdıklarınıza anında cevap veremiyorum.

Google İşletme Hesabı konusunda destek hattı değildir. Yani “Hesabım askıya alındı yardım eder misiniz?” gibi sorular sormayınız. Yardımcı oluyorum. Ancak bunun için saat belirleyiniz. Bu nedenle mesaj attığınız zaman size otomatik iletilen bildirim üzerinden Google İşletme Hesabınız konusunda 15 dakikalık Whatsapp desteği için randevu alma linki olacaktır. O link üzerinden randevu saatinizi seçerseniz hesabınız konusunda Whatsapp üzerinden yardımcı olabilirim.

1:1 Online Görüntülü Danışmanlık Hizmeti

Online olarak Zoom görüşmesi ile size yardımcı olabilir. Bunun için Superpeer platformunu kullanıyorum. Ayrıca aynı platform üzerinden dijital ürünlerimi alabilir veya platform hesabıma abone olabilirsiniz. Dilerseniz görüşme talebi için hemen www.aliarior.com/superpeer adresini ziyaret edebilirsiniz.

Sosyal Medya İletişim Hesaplarım

Hesaplarım üzerinden de bana ulaşabilirsiniz. Sponsorluk teklifleriniz için öncelikle aliarior.com/reklam adresini incelemeniz ön bilgi açısından yararlı olacaktır.