Satıştaki E-Kitaplar Blog Kurma

Satıştaki E-kitaplar sayfasında ücretsiz olarak sahip olabileceğiniz “Blogger tabanlı bir blog nasıl kurulur en ince detayına kadar anlattığım bu güncel olmayan e-kitabı ücretsiz olarak sunuyorum. E-Kitabın içerisindeki konu başlıklarımız:

  • Nasıl Blogger hesabı açarım?
  • Uygun temaları nerede bulabilirim?
  • Tema değişimi nasıl yaparım?
  • Blogu nasıl yayına alırım?

bunlar gibi temel konu başlıklarını içermektedir. Resimli anlatım olduğundan dolayı kolaylıkla bir blog kurabileceksiniz. Ayrıca güncel olmama durumu sadece Blogger yeni ara yüz görseli içermemesidir. Sonuç olarak yapılan işlemler aynıdır. Ücretsiz indirmek için aşağıdaki aksiyonu gerçekleştirmeniz yeterlidir.

Sürekli bir gelir kaynağına ne dersiniz? Kulağa hoş gelmekte değil mi? İşte bu sorunuzun cevap niteliğinde bir eseri sizlere sundum. Sürekli gelir kaynaklarının en iyisi tabi ki e-kitap… Peki e-kitap nasıl oluşturbiliriz? Hangi konu hakkında yazmalısınız ki satış olsun? Süreklilik nasıl sağlanmalı? Yayına hazır hale getirdiğiniz e-kitaplarınızı nerelerde satışa sunmalısınız? Satış için web sitesi mi gerekli? Bu ve bunlar gibi bir çok sorunuzun cevabını bu eserde bulabilirsiniz. Dilerseniz hemen incelemek için tıklayın

“Hayatımız Satış” isimli bu e-kitabım bir zamanlar Google Play store mağazasında satıştaydı. Artık ücretsiz olarak satıştaki e-kitaplar sayfası üzerinden sitemde sizlere sunmaktayım. Satış hakkında bilinmesi gereken temel ancak oldukça önemli püf noktaları içermektedir. Bu e-kitabımı ücretsiz indirmek için yukarıdaki ilk e-kitabım kısmında bulunan sosyal kilidi açmanız gereklidir. Daha sonra tüm içerik kilitleri açılıp yandex üzerinden indirme linkleri görülecektir.

“Affilli Online Kazançlar” isimli bu e-kitabım da ise sizlere satış ortaklığı hakkında önemli püf noktalarını aktarmaktayım. Uzun yıllardır satış ortaklığı ilgilendim. Bu eser bu yılların ürünü niteliğindedir. Yaklaşık on yıl önce satış ortaklığı sistemine başladım. O zamanlar ülkemizde bu sistem üzerine çalışan çok az kişi vardı. Ancak teknolojinin gelişmesi ile ülkemizde de tanınmış olan bu iş modeli ile sizde güzel kazançlar elde edebilirsiniz. Dilerseniz daha fazla bilgi için tıklayın

Satıştaki E-Kitaplar: Son Eserlerim

Bunlar dışında Amazon, Kobo, Fullsepp ve Google Play Store üzerinden eserlerime ulaşabilirsiniz. Basılı kitaplarım şimdilik sadece A.B.D. için İngilizce dilinde sunulmaktadır. Dilerseniz e-kitap formatlarına ulaşabilirsiniz.

  • “Freelance Lifestyle” bu kitabıma ciltli veya ciltsiz olarak buradan ulaşabilirsiniz.
  • “SEO World” isimli kitabım da aynı şekilde sunulmaktadır. Dilerseniz buraya tıklayıp inceleyebilirsiniz.
  • Türkçe kitaplarıma için Google Play Store veya Kobo üzerinden “Alia Rior” şeklinde arama yaparak ulaşabilirsiniz.
  • WordPress SEO konusunda da hazırlamış olduğum Online WordPress SEO eğitimine AliaRior.com/oneri/wordpressseo adresinden ulaşabilirsiniz.