Web İçerik Yönetimi
Web İçerik Yönetimi

Web İçerik Yönetim Hizmetleri Nedir?

Web içerik yönetimi hizmetleri, sizin veya firmanızın kurmuş olduğu web sitesinin içeriğinin güncelleştirmesi ve sürekliliğini kapsayan süreçlerin tümünü uygulama hizmetidir. Bu kapsamda sektörünüz veya web sitenizin hizmet verdiği konular üzerine profesyonel araştırmalar yapılır ve elde edilen bulgulara göre web sitenizin güncelliği sağlamanız için strateji belirlenir. Hazırladığım stratejiye göre ekibiniz veya çalıştığınız uzmanlar performans gelişimini gerçekleştirirler.

Temel Olarak Hizmetim Neleri Kapsamaktadır ?

Hizmetim tüm analizler ve araştırmalar dahilinde aşağıdaki konuları içermektedir.

  • Web siteniz veya sosyal hesaplarınız için optimizasyon çalışmaları,
  • Web siteniz İçin yoksa sosyal medya hesapları açılması ve SEO ayarlaması,
  • Web siteniz için görsel analizi,
  • Web Siteniz içerik analizi,
  • Alınan sonuçlara göre yöntem belirleme hizmetleri veriyorum.

Tüm bunların sonucunda ise siteniz üzerinden düzenlenmesi gereken başlıklar, kopya içerikler, ulaşılmayan sayfalar, uygun olmayan görseller vb. ayarlamalar için analiz sonucunu sizlere sunuyorum. Analiz çalışmaları için Screaming Frog yazılımını kullanıyorum.

İhtiyacınıza göre hizmet kapsamı genişletilebilir veya daraltılabilir. Görüşmemiz sonucunda belirlenecek çalışma durumuna göre fiyat belirlenir.

Genel Olarak Çalışma Yöntemim

Çalışma Yöntemim
Çalışma Yöntemim

Özel olarak sadece belirli bir hizmet istiyorsanız, (örneğin sadece web sitesi görsel analizi gibi) ayrıca iletişime geçmeniz yeterlidir.

Web İçerik Yönetimi Hizmeti Almanın Önemi

Piyasada birçok web sitesi kuran ve devamında da gerekli desteği vereceğini söyleyen firma veya freelance çoktur. Üstelik bunu çok düşük ücretlerle sağlarlar. Ancak gerçek olan ise onların asıl işinin web sitesi kurmak olduğudur. Bu neden size profesyonel hizmet sunamazlar veya istediğiniz değişikliklerle uğraşamazlar. Ancak benimle çalışmanız durumunda yapabileceklerimizi iş öncesi öğrenecek mümkünse göreceksiniz.

Bir diğer avantajı ise siteniz veya blogunuz için yapmış olduğum analizler sonucunda performansını kalıcı olarak arttırabileceksiniz. Bununla beraber süreklilik için de size yapılması gerekenleri belirteceğim. Siteniz veya sosyal mecralarınız SEO uyumlu ve kullanıcı dostu olacaktır. Böylece rekabet gücünüz artacaktır. Kısaca siteniz ve sosyal medya platformlarınız için gereken profesyonel hizmeti almış olacaksınız.

En önemli biz sizin yerinize tüm bu uygulamaları yaparken, siz zamandan ve ek iş gücünden kar etmiş olacaksınız.

Şimdi sizde profesyonel hizmetlerimizden faydalanmak için Instagram, Facebook veya aliarior.com/iletisim sayfalarımdan iletişime geçebilirsiniz.