E-Kitap Yazarak Para Kazan

E-kitap yazarak para kazanmak sizce ne kadar zor olabilir? E-kitap Kitap Kazançları Eğitimi beş yıldan fazladır ekitapkazanclari.com üzerinden hizmet eğitim programlarımdan biridir. Basit şekilde basamak basamak uygulanabilen bu sistemim sayesinde etkili ve sürekli olarak sende internet üzerinden pasif şekilde gelir elde etmeni sağlayacak e-kitabını hazırlayabilirsin. Nasıl olacağını anlatmadan önce neden e-kitap yazmalısınız öncelikle bunu açıklayayım.

Neden E-Kitap Yazarak Para Kazanmak İsteyelim ki?

Dünya genelinde dijital medya ve araçlarının gelişmesi ile beraber e-kitap sektörü inanılmaz şekilde büyüme gösterdi. Daha iyi anlaşılması için sadece ABD’de e kitap satışlarının yıllık 15 Milyar doları geçtiğini söylemeliyim! Sadece Amazon bile aylık 30 milyon dolar civarında sadece e-kitap hacmi oluşturuyor. İşte bu kadar büyük bir pazardan biz neden payımıza düşeni almayalım ki?

E-Kitap Yazarak Para Kazanmak

Ülkemizde de bu sektör artık kabul gördü. Kısa sürede inanılmaz derecede yol aldı ve almaya devam ediyor. İşte bu aşamada sen devreye girerek hızlı bir şekilde büyüme gösteren e-kitap sektöründe yerini alarak sürekli kazanç elde edebilirsin.

Bu İşin Farkına Varan İş Sahipleri, Uzmanlar ve İnternet Girişimcileri Kendi E-Kitaplarını Yazarak İnternet Üzerinden Milyonlarca Kişiye Ulaşabiliyorlar… Bu büyük pastadan sende kendi payını neden almayasın…

Üstelik e-kitap için bir yayıncı ile anlaşmanıza ve yüksek derecede bütçenizin olmanıza gerek yok. Daha fazlası ise kargo ve kargo takibi gibi işler hiç yok… Profesyonel bir uzman olmanıza kesinlikle gerek yok…

E-Kitap Yazarak Para Kazanmak İçin Neler Gerekli?

 • Öncelikle e-kitap yazabilmek için bir bilgisayar,
 • İnsanlara faydalı olabilecek bir konu,
 • Tüm bunları yani bilgi ve birikiminizi e-kitap olarak nasıl paketleyeceğinizi bilmeniz.

İşte ihtiyacınız olan sadece bunlar…

Kendi E-Kitabınızı Yazmanın Size Ne Getirisi Olacak?

E-Kitap Yazarak Para Kazanmak
 • İnternet üzerinden sürekli şekilde gelir elde edeceksiniz,
 • Danışmanlık yapıyorsanız yeni müşteriler elde edersiniz,
 • İnternet üzerinden milyonlarca kişiye ulaşarak onlara yardımcı olmanın keyfini yaşarken para kazanırsınız,
 • Popülerliğiniz artar ve uzman olarak konumlandırmaya başlarsınız,
 • Önemli olan sizin adınızı taşıyan ve belki de uzun yıllarca insanlara yardımcı olabilecek, size sürekli kazanç elde ettirecek bir eseriniz olur.

Bunlar Size İmkansız Gibi mi Görülüyor?

Sanki şunları kendinize sorar gibisiniz:

 • Hangi konuda bilgim veya yeteneğim olabilir ki?
 • Uzman bir yazar değilim ki nasıl yazacağım?
 • En önemlisi hangi konu faydalı ve satılabilir olabilir ki?
 • Peki nereden başlayacağım, yazı yazarım ama e-kitap şekline nasıl getireceğim?
 • İçerikler nasıl olacak, nasıl yazmalıyım ki?
 • Bunlar çok vakit alacak gibi nasıl zaman ayırabilirim ki?
 • Nerede satıp, nasıl ödeme alacağım ki?
 • Peki yazdım bitti ya kimse almaz ise?

Sorular ve daha fazlası aklınıza geliyor ve gelmek üzere sanırım…

İşte sizin yerinize ben bu süreçlerin hepsini yaşadım ve tecrübelerimi bu e-kitap içeriğinde topladım. Bu nedenle siz bir kaç adım önde başlayacaksınız. 2006 yılında ilk e-kitabımı yazıp bu güne kadar nasıl yayınlayabildim dersiniz?

E-Kitap Yazarak Para Kazanmak Zor mu?

Dediğim gibi ilk 2006 yılında e-kitap yazdım. Tabi o zamanlar öğrenci olarak bir hevesle deneyip doğruyu yanlışı kendim görmek istedim. Başarılı olduklarım da oldu başarısızlığa yakın olanlarda oldu. Yabancı ve Türkçe olarak 20’den fazla e-kitap yazdım. Hepsinde de en zorlandığım kısım nasıl başlayacağım oldu.

Evet yanlış okumadın, e-kitap yazmanın en zor tarafı nasıl başlamam gerektiğiydi. Ama sen bu aşamayı geçtin…

Bunu aştığım zaman ise “nasıl bitireceğim?” sorusu aklımı yerdi. Artık bunların hepsi tecrübeler bırakarak geride kaldı.

Tamamen Sıfırdan Başlayarak Kendi E-kitabınızı Oluşturabileceksin!

E-Kitap Kazançları Eğitimi Neler Sunuyor?

 • E-kitap konusunda nasıl başarı için bilmenize gereken 3 temel püf nokta nedir?
 • Sadece size özel hazırladığım şablon ile boşlukları doldurarak nasıl kısa sürede e-kitap hazırlanır?
 • Hangi konularda yazılan e-kitap daha kazançlı oluyor?
 • Konu seçimi nasıl ve neye göre yapılmalı?
 • E-Kitaplar için kapak tasarımı nasıl olacak?
 • Nerede, Nasıl Kimlere satış yapacaksınız?
 • Dünya pazarına e-kitaplarınızı nasıl sokabilirsiniz?
 • Blogger veya WordPress Blog, Site Nasıl Yapılır?
 • Play Store üzerinde nasıl e-kitap satılır?
 • Amazon, Play Store, KOBO vb. üzerinde satış nasıl yapılır?
 • E-Kitabınız için ücretsiz olarak ISBN nasıl alınır?

Bütün bu soruların cevabını E-Kitap Kazançları Seti İçeriğinde bulabileceksiniz.

Bu Eğitim Seti Beraberinde Nelere Sahip Olacaksınız?

“E-Kitap Kazançları” Dijital Eğitim Seti yukarıdaki görselde görüldüğü gibi temel olarak üç dosyadan ve hediye e-kiaplardan oluşmaktadır..

 • E-kitap Kazançları PDF

Yukarıda sayabildiğim kadarıyla ihtiyacınız olan tüm bilgiler bu e-kitapta. Sadece bir kaç adımda e-kitabınızı yayına hazır hale getirebillirsiniz.

 • E-Kitap Kazançları Word Şablonu

E-Kitap tasarımı için özel olan bu şablon üzerinde sadece boşlukları doldurarak kısa sürede e-kitabınızı oluşturabileceksiniz. Örneğin e-kitabınız bittikten sonra her hangi bir konuya ulaşmak için içindekiler bölümünden o konunun üzerine tıklamanız yeterli olacak. Hızlı şekilde içindekiler bölümünde belirtilen başlığa ulaşabileceksiniz.

 • E-Kitap Kapak Şablonları

Bu şablonlar sayesinde aynen yukarıdaki word şablonu gibi boşlukları doldurarak birbirinden güzel e-kitap kapakları üretebileceksiniz. Bu sayede her kitabınız için yeni bir kapak elde edebilirsiniz. Üstelik grafik tasarım bilgilerine ihtiyacınız olmadan…

BONUSLARINIZ

Site ve Blog Kurma Rehberleri

E-kitaplarınızı satmak için web siteniz olması zorunlu değildir. Olması ise size ek yarar sağlar. En azından sizi anlatan bir bloğunuz olmalı. Bunun için E-Kitap Kazançları Eğitim Setini aldığınız zaman dilerseniz Blogger tabanlı dilerseniz WordPress tabanlı sitenizi kurmak için gerekli bilgileri içeren kurulum rehberlerine sahip olacaksınız.

Ücretsiz Reklam Verme Yöntemleri

Google Ads reklamlarını denemek istemez misin? 100 Dolar’lık Google Ads reklamını ücretsiz nasıl kullanacağını anlatan kısa e-kitaplara da sahip olacaksınız.

10 Yıldan Fazla Muhteşem Kazanç Sağlayan Sırları İçeren…

Evet 10 yıldan fazladır kazandıran ve onlineparakazanma.net adresinde satışta olan Affilli Online Kazanç Eğitim Setine indirimli fiyat üzerinden sahip olacaksınız.

NOT: Affilli Online Kazanç Eğitim Seti normal fiyatı 299 TL’dir. Ödeme sayfasından sonra “İndirimli Affilli Online Kazanç Eğitim Seti” için satın alma sayfasına yönlendirileceksiniz. Bu sayfadan sadece %20 indirimle Affilli Online Kazanç Eğitim Seti‘ni alabileceksiniz. Aksi durumda ödeme sonrasında veya ayrıca almak isterseniz indirimli fiyattan yararlanamazsınız.

Canva Premium Hesabı

Siparişiniz sonrasında 24 saat içinde ödeme sırasında belirttiğiniz e-mail adresine Canva tarafından kayıt e-maili gelecektir. E-mail gönderildikten sonra bir hafta boyunca kullanacağınız premium hesabı size sunuyorum. Süre e-mail gönderimi ile başlamaktadır.

190 Euro Değerinde Videolu Eğitime Ücretsiz Sahip Olun!

E-kitap Kazançları Eğitimi, video versiyonu şeklinde de Learndesk üzerinden sunulmaktadır. Eğitimi incelemek isterseniz bit.ly/TabletWiseEgitim adresine göz atınız. Bu muhteşem eğitime bir ay boyunca ücretsiz erişim sağlayacaksınız. Erişim Google Drive üzerinden olacaktır. Siparişiniz sonrası 24 saat içinde isinburada (at) yandex.com adresine gmail adresinizi iletiniz. 24 Saat geçmesi durumunda bu hakkınızdan yararlanamazsınız. Gönderiminiz sonrasında 24 saat içinde hesabınız için izin verilecektir.

“E-Kitap Kazançları” Dijital Ürün Fiyatı Nedir?

Fiyat konusunda oldukça makul davrandım. O kadar tecrübe ve bu kadar emek çok ekonomik fiyata sizin olabilir. Buradan aldığım ücret emin olun sadece elektrik ve site giderlerine ve diğer çalışma arkadaşlarına anca yeter. Bu kısma kadar geldiğine göre sanırım “böyle bir teklife nasıl hayır derim” diyenlerdensin.

NOT: Özel bir durumunuz varsa benden teklif isteyebilirsiniz. Bu durumda size video eğitimi için özel bütçenize göre teklif verebilirim.

Kısa süreli olarak ÇOK UYGUN fiyat garantisi ile sadece  1499 TL’ye değil sadece 499 TL’ye (KDV Dahil) sunuyorum.

E-Kitap Kazançları Eğitim Seti
E-Kitap Kazançları Eğitim Seti

DİLERSENİZ BU EĞİTİMİN EKONOMİK ALTERNATİFLERİNE shopier.com/aliarior ADRESİNDEN ULAŞABİLİRSİNİZ.
İçiniz Rahat Olsun: Bu hizmetim için ödeme ve vergisel alt yapısı olarak Odaklı Pazar ödeme sistemini kullanmaktayım.

Not: Ödeme sonrasında gece saat 3 bile olsa anında E-Kitap Kazançları Eğitim Setine ulaşabilirsiniz.

Bu Ürünüm İçin Satış Ortağı Olmak İster misin?

Ödeme Seçenekleri

Bunun dışında E-Kitap Düzenleme ve Yayıncılık Danışmanlık hizmetimden faydalanabilirsiniz. Bunun için ayrıca iletişime geçmeniz yeterlidir.