E-Kitap Hazırlama ve Yayıncılık

Sizin de bir e-kitabınız olsun istiyorsunuz ama nasıl? E-kitap hazırlama konusunda sizin için hazırladığım E-Kitap Kazançları Eğitim Seti sayesinde aslında bunu kolayca yapabiliyorsunuz. Özellikle son yaptığım güncellemeler ile Amazon, D&R, Google Play Store ve İdefix gibi dünya pazarlarında e-kitaplarınızı satışa sunabiliyorsunuz. Bununla beraber dilerseniz ücretsiz ISBN alma yöntemini de ekledim. Özellikle son güncelleme sonrasından sizden gelen yorumlar sayesinde oldukça ihtiyaç olan bir hizmeti yerine getirdiğimi daha iyi anladım. Özellikle yabancı dil bilgisi olanlar çok sürede kazançlarını 4 rakamlı dolara çevirmesi beni daha mutlu etti.

E-Kitap Hazırlama Danışmanlık Hizmeti

E-Kitap Hazırlama Eğitim Seti’ni sizlere sunmuş olsam bile bunun yanında eğitim harici danışmanlık talepleri oldukça arttı. Bu nedenle dileyen kişilere üç kademeli olarak danışmanlık hizmetini açtım. Bu hizmetimi şimdilik freelance pazarlar üzerinden veriyorum. Ayrıca bu hizmetimden yararlanmak isteyenler e-mail üzerinden de talepte bulunmakta.

Freelance hizmet pazarları üzerinden danışmanlık hizmeti almak isterseniz

  • Hizlibul.com pazarı üzerinden sipariş için TIKLAYIN,
  • Webly.com.tr pazarı üzerinden sipariş için TIKLAYIN,
  • Bionluk.com üzerinden sipariş vermek için TIKLAYIN.

Linklerini kullanabilirsiniz. Bunun dışında ihtiyacınız olan hizmetler hakkında teklif almak veya ödemelerinizi havale, Shopier üzerinden yapmak için e-mail adresinden bana ulaşmanız yeterlidir.

E-Kitap Kazançları Eğitim Seti’ni Neden Almalısınız?

E-Kitap Kazançları Eğitim Seti
E-Kitap Hazırlama Eğitim Seti

Para kazanma amaçlı e-kitap yazarlığı yapmayı düşünüyorsanız mutlaka tecrübeli olmalınız gereklidir. Bir başka yol ise uzman bir eğitimci tarafından hazırlanmış eğitimlerden birini almanızdır. Çünkü tek bir e-kitap size kısıtlı şekilde para kazandırır. Ancak çeşitli konularda ne kadar çok e-kitap hazırlayıp satışa sunarsanız o kadar çok kazancınız katlanır. Bu nedenle hazırlamış olduğum eğitim seti size sürekli olarak kazanç sağlayan e-kitaplar hazırlamanızı pratik şekilde sağlayacaktır.

Bunun dışında dilerseniz vaktiniz yoksa danışmanlık hizmetimden de yararlanabilirsiniz. Ancak size önerim E-Kitap Kazançları Eğitim Seti‘ne sahip olmanızdır.

Nasıl Daha Fazla Kazanç Sağlayabilirsiniz?

Yaptığım çalışmalar sonucunda e-kitap kazançlarını arttırmanın en iyi affiliate marketing ile desteklemek olduğunu gözlemledim. Özellikle yabancı dilde üretilen e-kitaplar dolar kuru ile kazanç sağladığından ayrı bir öneme sahip oluyor. Bu nedenle Clickbank, Clickbetter vb. sistemler üzerinden e-kitabınızı desteklediğiniz zaman oldukça fazla kazanç elde edebiliyorsunuz.

Bu kapsamda sizlere satış ortaklığı konusunda hazırlamış olduğum Affilli Online Kazanç Eğitim Seti‘ne göz atmanızı öneririm. Ayrıca bu iki eğitim setine aynı anda sahip olmak isterseniz belirli bir indirime sahip oluyorsunuz. Bu indirimden yararlanmak için dilediğiniz eğitimi alırken size sunulacak olan seçeneği yerine getirmeniz yeterlidir. Bu sayede indirimli şekilde iki eğitime sahi olacaksınız.

Bu hizmetim ve eğitimlerimi beğendiyseniz sosyal medya hesaplarınız üzerinden çevreniz ile paylaşabilirsiniz. Böylece onlara yeni bir kazanç kapısının varlığını duyurmuş olursunuz. Yeni çıkan içeriklerim veya hizmetlerim hakkında bilgi sahibi olmak adına Instagram, Twitter ve Facebook sayfalarım üzerinden beni takip edebilirsiniz.

Sende Yorum Yap!

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.