Mythemeshop Tema Satın Almak

WordPress site kurmak için temel ihtiyaçlardan biri tema seçimidir. Dünya çapında en çok tercih edilen tema üretim ve satış sitelerinin başında gelen bir sitedir. Sadece tema değil eklentilerde sunulmaktadır. Yani kısaca WordPress siteniz için premium temalar alabileceğiniz bir pazar diyebilirim. Sitedeki temalar SEO ve hız konusunda oldukça iyi derecede olduğunu bilin. Bu yazımda sizlere hızlı ve kolay şekilde Mythemeshop sitesinden nasıl tema alınacağı konusunda bilgiler sunacağım.

Mythemeshop Üye Olma

Öncelikle Mythemeshop.com adresine gidiyoruz. Sonrasında karşımıza aşağıdaki gibi sitenin ana sayfası açılıyor.

My Thema Shop WordPress Tema Alımı
My Thema Shop WordPress Tema Alımı

Yukarıdaki açılan sayfada ok ile gösterdiğim yerde “SING UP” yazmaktadır. Buraya tıklıyoruz. Karşınıza küçük bir giriş paneli çıkmakta. Üyeliği hızlandırma adına sosyal medya girişleri eklemişler. Benimde size tavsiyem sunulan Facebook ve Google Plus giriş seçeneklerinden biri ile üye olmanızdır. Hızlı ve kolay şekilde üyeliğinizi tamamlayın.

Mythemeshop sitesinden iki şekilde yararlanmak mümkün. Bunlardan biri sadece beğendiğiniz temayı belirlenen ücretini ödeyip almak.

Diğer yöntem ise Extended Membership üyelik seçeneğini kullanmaktır. Bu seçenek ile sitede sunulan tüm temaları ve eklentileri kullanım hakkınız olmaktadır.

Üye olurken gerçek bilgiler vermeniz önemli. Özellikle e-mail adresinizin aktif olduğundan emin olun. Üyelik aşamasından sonra sıra geldi tema seçimine ve satın alımına. Hemen başlayalım.

Mythemeshop Tema Satın Almak

Yukarıda söz ettiğim iki şekilde tema alımı yapmak mümkün. Öncelikle tek bir tema alım işlemi ile başlayacağım. Daha sonrasında ise toplu tema alımından söz edeceğim. İki seçenekten hangisi daha mantıklı derseniz tabi ki ikinci çoklu alım derim. Yineden her iki konuda detayları yazdım. Kararınızı siz verin.

Mythemeshop Tek Tema Alımı

Öncelikle Mythemeshop.com adresine tıklayıp ana sayfaya gelelim. Öncelikle dilediğimiz sektör yada konu neyse onu yazarak uygun tema taraması yapalım. Tabi İngilizce yazmanız önemli. Mesela blog, doctor, healt (sağlık), magazine vb. gibi yazabilirsiniz.

My Thema Shop Temaları
My Thema Shop Temaları

Arama yaptığımız zaman karşımıza yukarıdaki gibi temalar çıkacaktır. Temaların altında görüldüğü gibi fiyatları yazmaktadır. Dilediğiniz temanın üzerine tıklayın. Hatta resmin üzerine geldiğinizde “demo” görünümünü de incelemeniz mümkün. Temanızı seçtikten sonra “Get It Now” yazan yere tıklayın.

Mythemeshop Tek Tema Alımı
Mythemeshop Tek Tema Alımı

Yukarıda karşılaştınız panelde sol kısımda gördüğünüz gibi üç aşama var. Sırasıyla bunları tamamlıyoruz. Sonrasından sisteme girmenizi ve ödemeyi yapmanızı isteyecektir. Ödeme için Paypal ve Kredi kartı yolları kullanılmakta. Ödeme sonrası ise temanızı “Member’s Area” yani profil sayfanızdan indirebileceksiniz.

My Thema Shop Tema İndirme
My Thema Shop Tema İndirme

Yukarıdaki gibi yeşil halka içine aldığım kısım tema dosyalarınızı içermektedir. Bu kısımdan indirme yapabilirsiniz. Diğer turuncu halka içine aldığım yer ise satın aldığınız tema ile ilgili dokümanların olduğu kısımdır. Nedir bunlar dersek temanın bir nevi kullanım kılavuzu diyebiliriz.

Mevcut sitenizdeki tema değişimi için “10 Adımda WordPress Tema Değiştirme” başlıklı yazımdan yardım alabilirsiniz.

Extended MemberShip Satın Almak

Ben kesinlikle bu yöntemi öneriyorum. Öncelikle nedenlerimi saymama izin verin ve sonrasında sizde bana hak vereceksiniz.

  • Öncelikle bir ay boyunca bütün temaları ve eklentileri indirme hakkınız olacak,
  • Bu üyelik tipi ile yani sitede bulunan her şeyi satın almış oluyorsunuz,
  • Üstelik aldığınız eklenti ve temaları dilediğiniz kadar sitede sorunsuz şekilde kullanmanız mümkün,
  • Fiyat bakımından şimdilik 87 Dolar ki bir tema 59 dolar ise bence oldukça makul bir fiyat.

Şunu belirtmeliyim ki bu tip üyelik seçeneğinde ilk ay 87 dolar ve sonraki aylarda güncelleme ve destek için sizden 19 dolar istemektedir. Tabi ki çözüm şu diyebilirim. Eğer destek ve güncellemeleri kullanmak istemezseniz ilk ay sitedeki bütün temaları indirirsiniz. Sonraki aylarda ödeme yapmazsınız. Tabi dediğim gibi güncelleme ve destek alamazsınız. Yeri gelmişken şunu da belirttiğim adığım temaların çoğunda yılda bir veya hiç güncelleme gelmiyor. Ayrıca destekte almadım bu güne kadar. Yani bu durumda düşünüp uygun kararı vermek size kalıyor.

Mythemeshop Sınırsız Üyelik
Mythemeshop Sınırsız Üyelik

Hemen buradan üyelik seçenek sayfasına gidin ve Mythemeshop Extented MemberShip avantajlarından yararlanın derim. Sayfaya girdiğiniz yukarıdaki gördüğünüz ekran gelecek. Ücretsiz üyelik seçeneği de mevcut. Ancak ücretsiz üyelik sadece free temaları almak için uygundur. Tabi ki ücretsiz temalar kısıtlı olduğundan önermiyorum. Takıldığınız yerde iletişime geçebilirsiniz.

Yazımız beğendiyseniz sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilirsiniz. Ayrıca beni Facebook, Twitter ve Instagram hesaplarımdan takip edebilirsiniz.

Sende Yorum Yap!

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.