WordPress Emlak Teması Önerilerim

Emlak sektörüne girmeyi düşünüyorsanız veya mevcut emlak firmanızın sitesini güncellemek istiyorsanız hiç şüphesiz en iyi seçim WordPress’dir. Bu yazımda sizlere SEO uyumlu ve hızlı olan WordPress emlak temaları hakkında bilgi vereceğim. Elbette internette ücretsiz WordPress emlak teması bulabilirsiniz. Ancak bunların çoğu virüslü veya hacklink içerebilir. Bu nedenle size önerim ücretsiz bir WordPress emlak teması kullanacaksanız bilinen ve güvenli sitelerden edinmenizdir. Yazıma geçmeden önce WordPress emlak teması ile ilgili yararlı linkleri paylaşmak isterim. Sonrasında önerdiğim emlak sitesi için tema önerileri nelermiş göz atalım.

WordPress Temaları Hakkında Yararlı Kaynaklar

Real Homes 

Real Homes Emlak Teması
Real Homes Emlak Teması

DETAYLI İNCELEME

WordPress emlak temaları önerilerin başında Real Homes isimli tema yer aldı. Bu arada yeri gelmişken söylemek isterim ki tema önerilerimi görüntüsüne göre sıralıyorum. Yani bana göre en iyi görünen ilk sırada sonrakiler ise bir tık alt güzelliğe göre sıraladım. Bu WordPress emlak teması bu ana kadar 15000’den fazla satılmış. Bu satış rakamı zaten temanın ne kadar kaliteli olduğunun başlı başına kanıtı gibi. En önemlisi kullanıcı dostu olmasıdır. Özellikle emlak siteleri için önemli olan bu kriter Real Homes temasında zirvede diyebilirim. Dilerseniz hemen görselin altındaki linkler yardımı canlı demosuna göz atabilirsiniz.

WordPress Emlak Teması – Bentuestu

Wordpress Emlak Teması Bentuestu
WordPress Emlak Teması Bentuestu

DETAYLI İNCELEME

Bu temanın listemde yer almasının nedeni ise özel olarak dönemsel mülk kiralama işlemleri için yapılmış olmasıdır. Özellikle devre mülk veya günlük kiralama işleri bir emlakçı olarak sizin için daha fazla önemli ise Bentuestu teması tam size göre diyebilirim. Ayrıca temanın en güzel yanı dahili rezervasyon özelliği ile gelmesi. Kısaca Bentuestu WordPress emlak temaları arasında tam bir kullanıcı dostudur. Bunun sonucunda ise özellikle dönemsel kiralama işleri ile ilgilenenler için uygundur. Dilerseniz görsel altındaki linklerden hemen temayı inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.

WordPress Emlak Teması – Realtyspace

Wordpress Emlak Teması Realtyspaces
WordPress Emlak Teması Realtyspaces

DETAYLI İNCELEME

Özellikle dünya çapında iş yapan büyük bir emlak firmasının sitesine benzettiğim ve hatta onda daha iyi dediğim WordPress emlak temalarından biri ise Realtyspace‘dir. Özellikle ilk demoyu gördüğümde yazılımcının ne kadar güzel bir iş çıkardığını anladım. Görsellik zaten on numara ve yanında SEO uyumluluğu bu temayı tam bir profesyonel yapmış. Bu temaya sahip olmakla aslında ek olarak 71 dolar kar elde ediyorsunuz. Neden derseniz tema ile beraber gelen ücretli eklentilere para vermemenizdir. Bu eklentileri harici olarak almak isterseniz yani bir başka temada kullanmak için 71 dolar ödemeniz gerekirdi. Profesyonel anlamda bir emlak yönetim sistemi yapmak isteyenlerin ilk bakması gereken tema olduğunu söyleyebilirim. Dilerseniz hemen görselin altındaki linklerden inceleyebilirsiniz.

WordPress Emlak Teması – Real Places

Teması Realplaces Emlak Teması
Teması Realplaces Emlak Teması

DETAYLI İNCELEME

Emlak sitesi kurmak için seçebileceğiniz tema ise Real Places olabilir. Bu temanın ek özelliği ise ziyaretçilerinizin de üye olarak ilan ekleme imkanı olmasıdır. Bunu bayileriniz içinde kullanabilirsiniz. Mesela bir emlak firması iseniz ve birden çok şubeniz varsa her şube için bir üyelik sağlar ve ilan girmelerine izin verebilirsiniz. Real Places teması şuana kadar 3 bine yakın satılmıştır. Zaten bir temanın binden fazla satılması o tema ile iş yapabileceğini gösterebilir. Dilerseniz görselin altındaki linkler yardımı ile inceleyebilirsiniz.

WordPress Emlak Teması – Sweet Home

Sweet Home Emlak Teması
Sweet Home Emlak Teması

DETAYLI İNCELEME

Sweet Home ise özel olarak emlak firmaları için yapılmış bir temadır. Dilerseniz site üzerinden bir eklenti yardımı ile alım işlemlerinizi tamamlatmak mümkün. Bunun yanında SEO ve kod uyumluluğu ile en çok tercih ettiğim temalardan biri olduğunu söyleyebilirim. Bu tema için tek diyebileceğim eğer emlak sitesi için tema arıyorsanız gözü kapalı bunu seçin diyebilirim. Dilerseniz görsel altındaki linkler yardımı inceleyebilir ve hatta satın alabilirsiniz.

Yukarıda sizlere kendi müşterilerim içinde kullandığım WordPress emlak temaları hakkında bilgi verdim. Seçtiğim her bir WordPress emlak teması gerek SEO kuralları açısından gerekse ziyaretçi deneyimi açısından olumlu geri dönüşümler aldığım temalardır. Bu nedenle rahatlıkla sizlere sunuyorum. Temaların yüklenmesi ve değiştirilmesi gibi konular için başta verdiğim linkleri inceleyebilirsiniz. Bunun dışında tüm çalışmayı benim yapmamı isterseniz iletişime geçmeniz yeterlidir. Yazımı beğendiyseniz sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilirsiniz. Ayrıca beni Facebook, Twitter ve Instagram hesaplarımdan takip edebilirsiniz.

Sende Yorum Yap!

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.